A A A

ZTE HD Light Tab 2

18 stycznia 2012, 11:36
ZTE HD Light Tab 2

Firma ZTE dokonała w Hong Kongu, Hiszpanii i Indonezji światowej prezentacji nowego Light Tab 2.

Light Tab 2 jest wyposażony w dotykowy, 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024x600, który według zapewnień producenta gwarantuje czysty obraz wspierany dodatkowo przez dźwięk systemu Dolby Surround. Urządzenie obsługuje także wszystkie główne formaty odtwarzania video w tym H.264, MPEG4 (720P) i Flash. Tablet posiada także dwa aparaty. Przedni wyposażony jest w sensor CMOS o czułości 300,000 pikseli, tylni również posiada sensor CMOS, tym razem o czułości 3M pikseli zaopatrzony dodatkowo w system ostrości auto focus i 1.6-krotny zoom cyfrowy.

Wielojęzyczny system operacyjny Android 2.3.5 oferuje dostęp do 300,000 aplikacji Android Market. Tablet Light Tab 2 od ZTE pozwala na zabawę z aplikacjami, przeglądanie stron internetowych, czytanie książek, słuchanie muzyki i oglądanie filmów. Urządzenie posiada wbudowany GPS.

Światowa premiera tabletu będzie miała miejsce w kolejnych państwach europejskich, m.in. we Francji i Wielkiej Brytanii, a także azjatyckich – w Malezji już na początku 2012 roku.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto