A A A

ZTE z Firefox OS

27 lutego 2014, 07:50
Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, firma ZTE przedstawiła dwa nowe smartfony - ZTE Open C i ZTE Open II. Oba urządzenia działają pod systemem Firefox OS.
ZTE z Firefox OS

ZTE Open C jest jednym z pierwszych urządzeń przystosowanych do pracy w najnowszej wersji Firefox OS i zaprojektowanym tak by zoptymalizować stosunek ceny urządzenia do jego jakości. Z kolei ZTE Open II jest unowocześnioną wersją popularnego ZTE Open, który został wprowadzony do sprzedaży przez Telefónicę w sześciu krajach w 2013 roku.

ZTE Open C zapewnia wysoką wydajność działania dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Qualcomm 200 Snapdragon o taktowaniu 1,2 GHz na rdzeń. Bateria o pojemności 1400 mAh C pozwala na oglądanie filmów lub słuchanie muzyki przez sześć do ośmiu godzin. ZTE Open C oferowany będzie w sześciu wersjach kolorystycznych - ciemnoniebieskiej, jasnoniebieskiej, turkusowej, czerwonej, białej i pomarańczowej.

Producent zakłada sprzedaż Open C i Open II na poziomie miliona sztuk do końca roku 2014. W przyszłości ZTE zamierza rozwijać linię smartfonów działających w oparciu o system Firefox, zarówno tych z niższej jak i z górnej półki. Do 2015 roku ZTE planuje wypuścić jeszcze jeden smartfon z systemem Firefox OS i 4,5 calowym wyświetlaczem. Smartfony z Firefox OS są kluczowym elementem strategii rozwoju ZTE w Europie i Ameryce Łacińskiej,

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
dzujo
27 lutego 2014, 09:43
Nie wróżę mu sukcesu - ó
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto