A A A

Zaawansowane dyski SSD Toshiba

1 września 2016, 07:20
Toshiba zapowiada nowe wewnętrzne 2,5-calowe (7 mm) dyski SSD. Pozwalają one na szybkie i proste zwiększenie pojemności pamięci oraz wydajności systemu.
Zaawansowane dyski SSD Toshiba

Dyski dostępne w pojemnościach 240 GB i 120 GB łączą nowoczesną 15 nm pamięć Flash obsługującą zapis 3 bitów danych w każdej komórce z kontrolerem Toshiba i technologią SLC.

Technologia Toshiba SLC Write Cache optymalizuje prędkość przetwarzania danych, zapewniając szybkość zapisu sekwencyjnego na poziomie do 480 MB/s, a odczytu sekwencyjnego - do 550MB/s. Maksymalna szybkość losowego odczytu i zapisu wynosi odpowiednio: 87,000 IOPS i 82,000 IOPS.

Dyski A100 SSD wyposażono w interfejs SATA III o przepustowości 6,0 Gb/s zgodny również ze starszymi wersjami. Obsługują one kolejkowanie NCQ (Native Command Queuing), funkcje S.M.A.R.T. i zerowanie TRIM (wymagana obsługa systemu operacyjnego). Średni czas bezawaryjnej pracy dysków A100 SSD to 1,500,000 godzin.

Nowe 2,5-calowe (7 mm) dyski będą dostępne od października 2016 r. i objęte trzyletnią gwarancją.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto