A A A

Zaawansowany kalkulator od teraz za darmo

18 stycznia 2011, 10:35
Zaawansowany kalkulator od teraz za darmo

Microsoft zdecydował się na nieodpłatne udostępnienie aplikacji Mathematics 4.0, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom uczącym się matematyki oraz potrzebującym zaawansowanego narzędzia do rozwiązywania zadań i generowania wykresów.

Microsoft Math to bardzo przydatna aplikacja. Pełni ona rolę zaawansowanego kalkulatora, który nie tylko wykonuje najróżniejsze działania, ale również udostępnia opis sposobu rozwiązania danego problemu matematycznego krok po kroku. Istnieje także możliwość generowania wykresów funkcji – w 2D i 3D. Uczniowie mogą skorzystać z opcji rozpisywania działań w słupkach. Math to narzędzie, które przyda się także osobom studiującym przedmioty ścisłe – liczba funkcji aplikacji jest w zasadzie nieograniczona.

Do tej pory program trzeba było kupić. Od dzisiaj jest on dostępny za darmo do pobrania ze strony Microsoftu. Gorąco zachęcamy!


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto