A A A

Zablokuj przecieki z Gwiezdnych Wojen

17 grudnia 2015, 07:00
Obawiasz się spoilerów z nowych Gwiezdnych Wojen nim pójdziesz do kina? Zablokuj je za pomocą wtyczki Star Wars Spoiler Blocker.
Zablokuj przecieki z Gwiezdnych Wojen

W zadaniu tym może pomóc specjalna wtyczka do przeglądarki Chrome zaprojektowana przez programistów z JitBit. W przypadku wykrycia jakichkolwiek informacji dotyczących nowej części wyczekiwanego filmu, aplikacja Star Wars Spoiler Blocker wyświetla stosowne ostrzeżenie i skutecznie blokuje ich podgląd.

Uwaga - wtyczka Star Wars Spoiler Blocker nie posiada żadnych opcji konfiguracji, tym samym może przeszkodzić nam w przeglądaniu serwisów o Gwiezdnych Wojnach, a nawet zablokować możliwość kupna biletów na stronie kina.

Star Wars Spoiler Blocker możemy pobrać w Chrome Web Store.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto