A A A

Zaczęły się testy wersji beta Microsoft Edge

21 sierpnia 2019, 12:10
Microsoft opublikował wersję beta przeglądarki Edge bazującej na silniku Chromium
Zaczęły się testy wersji beta Microsoft Edge

Wiosną Microsoft opublikował w ramach programu Insider pierwszą wersję Edge'a bazującą na Chromium. Teraz pora na kolejny krok – stabilną betę.

W niedalekiej przyszłości ma się zmienić nie tylko nazwa, ale przede wszystkim częstotliwość ukazywania się aktualizacji – większe będą pojawiały się co sześć tygodni, zamiast dotychczasowych, niemal codziennych, łatek. Ma to być ostatnia edycja testowa przeglądarki przed jej oficjalnym wydaniem (daty premiery jeszcze nie ujawniono). Do bety trafiły m.in. takie funkcje, jak dark mode, zapobieganie śledzeniu i dodatki zwiększające prędkości działania aplikacji.

Mimo tego, że mamy wciąż do czynienia z wczesną edycją, przeglądarka osiągnęła bardzo dobry wynik w naszym teście opublikowanym PC Formacie 5/2019. Szukajcie w kioskach!

fot. Microsoft


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
h0uek
22 sierpnia 2019, 08:35
Wreszcie wykorzystuje konto MS. Tylko po co? Dalej brak synchronizacji ulubionych i haseł na starszych systemach. Długa droga jeszcze przed pełną funkcjonalnością edgeromium.
Najnowsze aktualności

Rusza certyfikacja Wi-Fi 6
16 września 2019
Organizacja Wi-Fi Alliance rozpoczyna certyfikowanie urządzeń zgodnych ze standardem 802.11ax.Gracz ukarany więzieniem za swating
16 września 2019
Jeden z graczy Call of Duty zrewanżował się koledze za przegraną, nasyłając na niego oddział SWAT. "Dowcip" skończył się śmiercią...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto