A A A

Zagraj za darmo w Destiny 2

21 lipca 2017, 13:30
Dla graczy konsolowych dziś zaczyna się otwarta beta najnowszej sieciowej strzelanki studia Bungie (twórców serii Halo). Posiadacze preorderów testują tytuł już od kilku dni. Teraz mogą to zrobić także ci, którzy nie chcieli płacić za kota w worku.
Zagraj za darmo w Destiny 2

Obawy przed kupowaniem Destiny 2 w przedsprzedaży są o tyle uzasadnione, że pierwsza część spotkała się z mieszanym odbiorem wśród graczy. Tytułowi zarzucano nie najlepszy tryb fabularny, dość niski level cap i nadmierny grind (szczególnie po dojściu do maksymalnego poziomu rozwoju postaci).

Publiczne beta zawiera pierwszą misję fabularną, jedno zadanie grupowe dal trzech graczy oraz tryb rywalizacji PVP na jednej z planowanych map. Misję fabularną można rozegrać bez abonamentu Xbox Live, czy PS Plus.

Grę testować można do niedzieli. Publiczne testy wersji PC planowane są na koniec sierpnia a gra ukarze się 9 września. Wydawca zapowiedział pełną polską wersję językową.


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Podatek dla YouTuberów
29 stycznia 2022
Twórcy prowadzący kanały w serwisie YouTube zapłacą podatek od przychodów.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto