A A A

Zakrzywiony OLED Samunga - przyszłość telewizorów?

11 stycznia 2013, 08:20
Zakrzywiony OLED Samunga - przyszłość telewizorów?

Podczas targów CES 2013 w Las Vegas Samsung zaprezentował rozwiązanie, które może wyznaczyć kierunek rozwoju telewizorów.

Na pierwszy rzut oka pokazany na stoisku Samsunga telewizor wygląda tak samo dobrze, jak inne OLED-owe nowości zaprezentowane na stoiskach innych producentów. Jednak ten telewizor wyróżnia się na tle innych - wszystko za sprawą zakrzywionego ekranu. Nie powiedziano nam, ile stopni ma zastosowane w odbiorniku wykrzywienie, ale sprzęt bez wątpienia robi wrażenie.

Jakie są plusy takiego rozwiązania? Nawet jeśli widz ogląda wyświetlane na ekranie obrazy z boku, ma wrażenie, jakby znajdował się na wprost telewizora. Sam telewizor prezentował jakość OLED-ów - czyli doskonałą. Telewizor miał przekątną ekranu 55 cali.

Oczywiście nie wiadomo, kiedy zadebiutuje telewizor z takim nietypowym rozwiązaniem, nie mówiąc już o sugerowanej cenie.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto