A A A

Zalman - więcej mocy za niewielkie pieniądze

20 lipca 2016, 10:00
Potężny zasilacz, który zapewni ochronę naszemu komputerowi, zazwyczaj zużywa dużo prądu, podbijając w ten sposób wysokość rachunków. Zalman przekonuje jednak, że za mocą nie muszą iść duże koszty, a dowodem na to ma być ich zasilacz ZM1000-EBT.
Zalman - więcej mocy za niewielkie pieniądze

Jak deklaruje producent, dzięki technologii zastosowanej w ZM1000-EBT, użytkownik może zaoszczędzić nawet ponad 20% energii elektrycznej. Wykorzystane rozwiązanie zostało nagrodzone certyfikatem 80 Plus Gold, poświadczającym o wysokiej wydajności.

Bezpieczeństwo przy rozsądnych kosztach

Czy wyżej wspomniana oszczędność może odbić się na efektywności produktu? Zalman uspokaja, że energooszczędny zasilacz wcale nie będzie gorszy od generującego rachunki pożeracza prądu. Wedle zapewnień producenta zasilacz o mocy rzędu 1000W spokojnie wystarczy, żeby okiełznać nawet najpotężniejszą „bestię".

Jakość gwarancją stabilności

W wyniku wystawienia na działanie wysokich temperatur, zasilacz bywa wyjątkowo awaryjnym podzespołem. W modelu ZM1000-EBT zastosowano kondensatory wyprodukowane w Japonii, które mają gwarantować stabilność przy wysokich temperaturach, napięciach oraz natężeniu prądu.

Dodatkowy system chłodzenia

Zazwyczaj zamknięcie systemu oznacza również zakończenie pracy całej aparatury chłodzącej, narażając sprzęt na niepotrzebną awarię. Zalman oferuje rozwiązanie, które ma zapobiec takim sytuacjom. Po wyłączeniu komputera zasilacz jeszcze przez minutę utrzymuje pracę chłodzenia, które schładza podzespoły do bezpiecznej temperatury.

Zapanuj nad bałaganem

Plątanina kabli przy komputerze bywa utrapieniem użytkowników. W celu uniknięcia tej niedogodności, producent zaproponował w pełni modularny tylny panel urządzenia. Dzięki niemu można podłączać przewody w dowolnej konfiguracji.

Cena zasilacza ZM1000-EBT ma wynosić około 849 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto