A A A

Zalman ZM-M520W - bezprzewodowa mysz w korzystnej cenie

31 stycznia 2015, 10:00
Firma Zalman poszerzyła swoją ofertę akcesoriów komputerowych o nowy model bezprzewodowej myszy komputerowej ZM-M520W.
Zalman ZM-M520W - bezprzewodowa mysz w korzystnej cenie

Nowa mysz firmy Zalman charakteryzuje się kompaktowym designem, który pozwala na wygodne korzystanie z kontrolera. Dzięki bezprzewodowej łączności z komputerem użytkownik nie musi przejmować się splątanymi przewodami ograniczającymi ruchy. Odbiornik sygnału do USB łatwo schować w myszce w specjalnej kieszonce znajdującej się pod pokrywą baterii. Standardowej wielkości akumulatorek można w razie potrzeby szybko wymienić, odsuwając spód urządzenia.

Za precyzyjną kontrolę kursora odpowiada sensor Avago A3000 o rozdzielczości maksymalnej 1600 DPI. Przycisk pod rolką umożliwia szybkie przełączanie się między czułością 1000 i 1600 DPI. Częstotliwość próbkowania czujnika wynosi 4000 klatek na sekundę.

Producent zapewnia, że Zalman ZM-M520W mądrze zarządza zużyciem energii, wytrzymując na pojedynczym ładowaniu do dwóch razy dłużej niż zwykłe myszki bezprzewodowe. Taki wynik uzyskano, implementując trójetapowy tryb czuwania oszczędzający baterię przy dłuższym bezruchu.

Producent gwarantuje także, że przyciski zniosą one do 5 milionów kliknięć. O komforcie pracy z kontrolerem Zalman pamiętano także, instalując ślizgacze ograniczające tarcie z powierzchnią, a także gumową rolkę o fakturze z łatwością umożliwiającej przewijanie przeglądanych treści.

Mysz waży 545g i posiada 4 standardowe przyciski. Sygnał bezprzewodowy emitowany przez urządzenie z powodzeniem dotrze do odbiornika oddalonego do nawet 10 metrów. Wymiary kontrolera to 105.5 mm (D) x 58 mm (S) x 31 mm (W).

Sugerowana cena detaliczna myszy Zalman ZM-M520W wynosi 45 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto