A A A

Zalman: mysz na monitory 4K

16 października 2016, 10:00
Korzystanie z monitorów o wysokiej rozdzielczości wymaga myszki o zadowalającej nawigacji i parametrach wyższych, niż przy dotychczasowej pracy. Graczy swoimi właściwościami wspomagać ma myszka Zalmana ZM-M600R.
Zalman: mysz na monitory 4K

ZM-M600R wspiera gracza na kilku polach. Ma radzić sobie z takimi problemami jak: niska prędkość raportowania, brak płynnych ruchów czy precyzji.

Koniec ze spóźnialskim kursorem

Odpowiedzią Zalmana na powolną reakcję kursora jest częstotliwość próbkowania 1000 Hz. Wartość ta minimalizuje opóźnienie pomiędzy pecetem i myszką do 1 ms. Oznacza to, że w grach, gdzie wymagana jest szybkość ruchów, gracz nie musi martwić się o odwleczony odzew kursora na monitorze. Użytkownik ustawienie to może zmieniać manualnie spośród czterech trybów: Auto, 125, 500 i 1000 Hz.

Jaka gra takie DPI

W ZM-M600R czułość myszy można ustawić na poziomie: 600, 1000, 1600 lub 4000 DPI. Dodatkowo dzięki oprogramowaniu można zwiększyć liczbę opcji zmiany rozdzielczości do 16. Tryb niskiej czułości - 600 DPI, ułatwi oddanie precyzyjnego strzału podczas gry, z kolei poziom 4000 DPI sprawdzi się na ekranach o rozdzielczości 4K. Każda wartość DPI dodatkowo sygnalizowana jest przez podświetlenie RGB.

Szybkość to podstawa

Mysz Zalmana wyposażono w sensor Avago 3090 oraz 32 bitowy procesor, dzięki którym urządzenie odpowiednio szybko reaguje na polecenie gracza. Uzbrojona w mikroprzełączniki Omron ma gwarantować 20 milionów kliknięć bez żadnej awarii.

Chwyć jak chcesz

Kształt myszy dopasowano do uchwytu osób prawo- i leworęcznych. Użytkownicy mogą ułożyć dłoń na trzy różne sposoby: Palm Grip, Claw Grip i Finger Tip. Dla podniesienia komfortu gracza obudowa myszy została pokryta gumową powłoką. Dzięki temu urządzenie trzyma się pewnie w dłoni nawet podczas najgorętszych akcji.

Produkt dostępny jest na rynku w cenie około 130 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto