A A A

Zamontuj sobie hub, tam gdzie chcesz…

31 maja 2019, 07:00
Nowy model huba niemieckiej firmy Delock sprawia, że najczęściej stosowany interfejs komunikacyjny mamy zawsze pod ręką.
Zamontuj sobie hub, tam gdzie chcesz…

Pracując na komputerze najczęściej by skorzystać z portów USB musimy sięgnąć pod biurko, czasami za monitor. Nowy hub Delock, oznaczony numerem 64046, pozwala na skorzystanie z USB 3.0 niemal wszędzie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by za jego pomocą w porty wyposażyć... chociażby nasze biurko.

Wszystko dzięki pomysłowemu projektowi urządzenia. Mocowane jest ono do właściwie dowolnej powierzchni na śrubę. Tym samym można bardzo łatwo zamontować nowy hub firmy Delock na dolnej krawędzi monitora, czy brzegu biurka. Przymocowanie na sztywno sprawia, że kable czy urządzenia możemy dość swobodnie podłączać i rozłączać jedną ręką. Samo działanie jest dość oczywiste: z jednego portu USB 3.0 typu A hub Delock 64046 robi cztery.

Hub Delock 64046 kosztuje 109 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
dawidsab
dawidsab
31 maja 2019, 07:51
Witam! Podsumuję to tak.  Bardzo fajny wynalazek w atrakcyjnej cenie :P .
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto