A A A

Zapisy na Code Jam 2008

19 czerwca 2008, 11:44
Zapisy na Code Jam 2008

Google już po raz kolejny zaprasza programistów z całego świata na konkurs kodowania, programowania – Code Jam 2008. Pula nagród wynosi 80 tys. dolarów, a za zajęcie pierwszego miejsca laureat dostaje 10 tys.

Google Code Jam to zawody, do których mogą przystąpić zarówno ci, którzy dopiero uczą się programowania, studenci, jak i profesjonaliści. Przygotowane zadania zawierają elementy skomplikowanych algorytmów, które należy rozwiązać pod presją czasu w dowolnym języku programowania. Regulamin konkursu nie narzuca konkretnej platformy.

Konkurs zaczyna się w lipcu i będzie trwał aż do listopada. W pierwszym etapie biorą udział wszyscy, którzy się zgłosili. W drugim, który odbędzie się już w biurach regionalnych Google, najlepszych 500 programistów. Ten etap wyłoni najlepszych 100 koderów, którzy będą ze sobą rywalizować w Mountain View, w siedzibie głównej Google. Ostatni etap odbędzie się 14 listopada.

Zainteresowani mogą się rejestrować do 17 lipca na stronie konkursu.

Źródło: Google Code Jam


Paweł Małkowski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto