A A A

Zapisz swoje tłumaczenia

27 lutego 2020, 08:00
Już niebawem Tłumacz Google'a usunie całą historię tłumaczeń zapisaną lokalnie.
Zapisz swoje tłumaczenia

Koncern z Mountain View zachęca do zapisania wszystkich tekstów wygenerowanych za pomocą usługi Tłumacz Google. Osoby korzystające z serwisu są ostrzegane, że już niebawem firma usunie całą historię tłumaczeń zapisaną lokalnie. Internauci, którzy odwiedzają stronę Tłumacza, mogą przeczytać komunikat:

Zmienia się sposób działania historii

Wkrótce historia tłumaczeń będzie dostępna tylko po zalogowaniu się. Zarządzanie nią będzie możliwe w obszarze Moja aktywność. W ramach tego uaktualnienia historia jest czyszczona. Dlatego zapisz tłumaczenia, do których chcesz mieć dostęp później.

Aby wyświetlić i wyeksportować zapisane dotychczas tłumaczenia, należy odwiedzić serwis Tłumacz Google, kliknąć symbol gwiazdki (Zapisane) pod polami tekstowymi. Następnie trzeba wybrać polecenie Eksport do Arkuszy Google, którego ikona pojawi się w prawym górnym rogu sekcji Zapisane, wyświetlanej obok pól zawierających tekst oryginalny i przetłumaczony.

fot. Google


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Obudowa Chieftec Hawk AL-02B-TG-OP
27 marca 2020
Nowa konstrukcja Chiefteca jest wykonana z aluminium i szkła hartowanego. Zabezpiecza podzespoły przed wnikającym do wnętrza kurzem.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto