A A A

Zaprojektuj zdrapkę i wygraj telefon

23 września 2008, 13:32
Zaprojektuj zdrapkę i wygraj telefon

Firma Orange przygotowała specjalny konkurs, w którym można wygrać jeden z 30 telefonów Nokia 5220 Xpress Music oraz Nokia N96. Wystarczy zaprojektować kartę-zdrapkę i umieścić projekt w galerii konkursowej. Prace można nadsyłać do 31 listopada.

Projekt karty można przygotować za pomocą specjalnych narzędzi dostępnych na stronie konkursu lub wgrać z pliku utworzonego na własnym komputerze. Wyniki konkursu poznamy 8 grudnia, na podstawie głosowania internautów i jury składającego się z przedstawicieli Orange.

W głosowaniu internautów wyłonione zostanie 25 najlepszych prac, które będą nagrodzone telefonami Nokia 5220 Xpress Music. Pięć najlepszych projektów wytypuje jury, przyznając zwycięzcom telefony Nokia N96. Najlepsze prace zostaną wydane jako prawdziwe karty-zdrapki.

Konkurs organizowany jest pod adresem www.zaprojektujzdrapke.pl. W przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Źródło: TP


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto