A A A

Zasilacze do notebooków serii Modecom Royal MC-D90

15 grudnia 2011, 10:45
Zasilacze do notebooków serii Modecom Royal MC-D90

Modecom wprowadził do swojej oferty 8 dedykowanych zasilaczy do notebooków z serii Royal MC-D90.

Zasilacze dedykowane pozwalają na podłączenie dowolnego notebooka danej firmy i stanowią zamiennik dla standardowych produktów, które z biegiem lat mogą utracić swoją efektywność, a ich wielkość i waga stanowi problem podczas transportu.

Z zapewnień producenta wynika, że cechą zasilaczy Royal MC-D90 jest wysoka jakość podzespołów, co ma przekładać się na efektywność działania, a tym samym na szybkość ładowania akumulatora, jak i stabilną pracę notebooka. Szereg filtrów (zabezpieczenie przed przeciążeniem, przegrzaniem, zwarciem, zbyt wysokim prądem lub przepięciem), mają zagwarantować bezawaryjne działanie komputera. Automatyczny dobór prawidłowego napięcia stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem podłączonego notebooka.

Dodatkowo zasilacze Modecom Royal MC-D90 zostały wyposażone w ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD, który pełni jednocześnie funkcję woltomierza, podającego w czasie rzeczywistym wartość napięcia prądu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto