A A A

Zasilacze do tabletów i smartfonów od Modecom

23 czerwca 2014, 13:00
Firma Modecom rozszerzyła swoją ofertę akcesoriów do tabletów i smartfonów. Tym razem polski producent zaprezentował cztery modele zasilaczy do urządzeń mobilnych.
Zasilacze do tabletów i smartfonów od Modecom

Dwa modele tj. ROYAL MC-C5VU-20 oraz ROYAL  MC-C5VP-20 naładują urządzenia multimedialne w samochodzie. Z kolei dwa inne modele ROYAL MC-W5VU-25 oraz ROYAL MC-W5VP-25 pozwolą naładować z gniazdka sieciowego.

Modecom ROYAL MC-C5VU-20 oraz Modecom ROYAL MC-C5VP-20 to wysokiej jakości zasilacze samochodowe, które umożliwią naładowanie baterii w urządzeniach mobilnych podczas jazdy samochodem. Model ROYAL MC-C5VU-20 wyposażony jest w końcówkę zasilająca typu microUSB, dzięki czemu za jego pośrednictwem możliwe jest naładowanie każdego tabletu lub smartfona wyposażonego w analogiczne wejście zasilania. Z kolei model ROYAL MC-C5VP-20 przeznaczony jest do użycia z tabletami wykorzystującymi do zasilania wejście typu pin o wymiarach 2.5mm x 0.7mm.  Obydwa modele ładowarek przystosowane są do użycia zarówno w autach osobowych z 12V gniazdem zapalniczki samochodowej, jak i samochodach ciężarowych wykorzystujących 24V napięcie.

W skład prezentowanej linii zasilaczy wchodzą również dwa modele przeznaczone do ładowania urządzeń multimedialnych z gniazda sieciowego. Są to modele ROYAL MC-W5VU-25  oraz ROYAL MC-W5VP-25, które podobnie jak  w przypadku ładowarek samochodowych różnią się między sobą końcówką zasilającą.  ROYAL MC-W5VU-25 wyposażono w końcówkę microUSB, podczas gdy model ROYAL MC-W5VP-25, wyposażono w złącze typu pin.

Wszystkie cztery prezentowane modele zasilaczy wyposażone są w długi na 1.5m przewód zasilający, który pozwala na swobodne korzystanie z urządzeń w trakcie ich ładowania.

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-C5VP-20: 34,90 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-C5VU-20: 35,49 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-W5VP-25: 43,49 PLN brutto

Sugerowana cena Modecom ROYAL MC-W5VU-25: 43,90 PLN brutto

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Ukryj tweeta
22 listopada 2019
Nie da się usunąć tweeta, ale od teraz można już go ukryć.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto