A A A

Zdalne bezpieczeństwo od Dell SonicWALL

27 lipca 2012, 15:25
Zdalne bezpieczeństwo od Dell SonicWALL

W ofercie RRC pojawił się nowy produkt przeznaczony do zabezpieczania łączy między systemem IT przedsiębiorstwa, a zdalnymi pracownikami - Dell SonicWALL Aventail E-Class Secure Remote Access (SRA) EX9000.

Jest to rozwiązanie idealne dla tych firm, które mają licznych pracowników i współpracowników przemieszczających się poza siecią firmową. Dzięki nowemu produktowi setki, a nawet tysiące osób wyposażonych w urządzenia mobilne mogą prowadzić bezpieczną komunikację z siecią informatyczną korporacji. Produkt może obsługiwać od 100 do 20 000 użytkowników zdalnych. Rozwiązanie może komunikować się z urządzeniami pochodzącymi z różnych środowisk informatycznych – Windows, Windows Mobile, Apple Mac OS, IOS, Linux i Google Android.

Rozwiązanie jest bramą typu SSL VPN, ma też możliwość tworzenia tuneli w warstwie trzeciej. Urządzenia przyczynia się do wzrostu produktywności zatrudnionych pracowników i maksymalizuje kontrolę strukturą IT, ponieważ zapewnia autoryzowany dostęp do aplikacji różnym platformom. Zastosowanie Dell SonicWALL Aventail E-Class Secure Remote Access (SRA) EX9000 zaowocuje obniżką kosztów administracyjnych systemem, bo produkt ten umożliwia zarządzanie pojedynczą bramą bezpieczeństwa. Rozwiązanie wykorzystuje lekkich klientów webowych, co usprawnia procesy zarządzania.

Produkt ma wymiary 68,6 cm na 48,2 cm x 8,8 cm, jest wyposażony w procesor Intel Quad Xeon 2,46 GHz i 32 GB RAM. W sprzęcie zainstalowano cztery porty 10 Gigabit Ethernet SFP+ i osiem portów Gigabit Ethernet. Sprzęt jest zgodny z normami WEEE oraz RoHS Unii Europejskiej i Chin oraz pobiera 320 W mocy. Producent gwarantuje, że urządzenie będzie działało w przedziale temperatur od 0°C to 40°C.

Dell daje dwuletnią gwarancję na urządzenie, które można kupić już od 194 400 USD netto.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zmiany w mailingu YouTube'a
8 sierpnia 2020
Subskrybenci przestaną otrzymywać e-maile o zamieszczanych na kanałach YouTube'a nowościach.


Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto