A A A

Zdjęcie złotego LG G3 w sieci

10 maja 2014, 13:00
Serwis GSM Arena zaprezentował zdjęcie złotego smartfona LG G3. Urządzenie wciąż nie zostało oficjalnie zapowiedziane.
Zdjęcie złotego LG G3 w sieci

W sieci pojawiały się już zdjęcia G3, ale żadne z nich nie było tak dobrej jakości. Widzimy na nim charakterystyczne dla LG przyciski umieszczone pod obiektywem aparatu oraz metaliczną fakturę obudowy - również ten element od pewnego czasu przewija się w przeciekach.

Premiera LG G3 odbędzie się 27 maja w Londynie. Im bliżej tej daty, tym więcej coraz lepszych materiałów trafia do sieci. Na pewno jeszcze przed oficjalną prezentacją poznamy wygląd smartfona oraz większą część jego specyfikacji.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
13 maja 2014, 13:04
No tak ogólnie... Poza tym - to złoto jest jakieś takie matowe niczym druga w moim życiu komórka ("Nokia 3510i"). [align=center][img]http://www.outlet.gsm.pl/userdata/gfx/936be40de9f92b70b45e3da79d1e82d3.jpg[/img][/align] Co prawda nie zaprzeczam, że złoto może być różnego rodzaju (żółte złoto, białe złoto, matowe, błyszczące), aczkolwiek ze złotem takim prawdziwym kojarzy mi się takie błyszczące, żółte złoto - z jakiego łańcuszki robią. A to z którego jest "LG G3" raczej do takich nie należy (no, chyba, że obrazek przekłamuje).
ptrick
ptrick
13 maja 2014, 12:17
Dlaczego nie?
avatar
~Anonim
13 maja 2014, 08:39
Witam! Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten smartfon jest złoty (z 24-karatowego złota):oczy:. Co najwyżej - pozłacany. W to już prędzej uwierzę.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto