A A A

ZenFone 6 z potrójnym aparatem?

30 października 2018, 14:30
Wszystko wskazuje, że szósta generacja flagowego smartfona marki ASUS zostanie wyposażona w potrójny aparat fotograficzny.
ZenFone 6 z potrójnym aparatem?

Do sieci przedostały się zdjęcia prototypów, które wskazują na to, jak mogą wyglądać urządzenia ASUSA z serii ZenFone 6. W przypadku jednego z nich możemy zobaczyć dziurę w wyświetlaczu, która posłuży do umieszczenia kamerki do selfie, a z kolei inny model będzie posiadał system potrójnego aparatu fotograficznego. Znalazło się tu także miejsce na wycięcie w ekranie.

Jeśli zaś chodzi o design, jedyną różnicą względem modelu ZenFone 5Z jest obecność trzeciego "oczka" aparatu - reszta pozostała bardzo podobna.

Kiedy premiera? Najprawdopodobniej już na początku 2019 roku.

/ fot. PhoneArena


PC Format
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto