A A A

Zestaw głośnikowy Altec Lansing BXR1321

7 października 2011, 12:49
Zestaw głośnikowy Altec Lansing BXR1321

Altec Lansing zaproponował nowy zestaw stereo BXR1321 2.1 przeznaczony dla komputerów i odtwarzaczy MP3.

Nowy BXR1321 2.1 wyposażony jest w dwa głośniki satelitarne i subwoofer, który zapewnia 84dB-owy poziom natężenia akustycznego z kompaktowego zestawu. Dwa dwucalowe, pełnozakresowe głośniki dostarczają dźwięk o częstotliwości 18 kHz, zachowując przejrzystość brzmienia utworów muzycznych, gier i filmów.

Odseparowane głośniki satelitarne dają ulepszony obraz dźwięku w wyniku czego odbiór dźwięku zarówno akcji gier, jak i nagrań stereo jest znacznie lepszy. 4-calowy głośnik w subwooferze dostarczający dźwięk o niskiej częstotliwości, zapewnia realistyczne basy, efekty dźwiękowe i wyższy poziom brzmienia muzyki, filmów i gier.

Zestaw jest łatwy do skonfigurowania z komputerem, netbookiem i laptopem, a dodatkowe gniazdo AUX daje możliwość łatwego podłączenia przenośnego DVD, odtwarzacza MP3 lub CD, co jest idealnym rozwiązaniem do słuchania muzyki, oglądania filmów i gier podczas podróży.

Dodatkowe wejście AUX 3,5mm - Umożliwia podłączenie innych źródeł

Cena brutto: 149 zł


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto