A A A

Zestaw głośnomówiący XKN-607 od Global Technology

29 listopada 2011, 14:56
Zestaw głośnomówiący XKN-607 od Global Technology

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology oraz EGO, zaprezentowała urządzenie XKN-607 – przeznaczone dla kierowców, które poza standardową funkcją zestawu głośnomówiącego Bluetooth, spełnia także rolę Transmitera FM.

Zestaw głośnomówiący Bluetooth XKN-607, korzystając z częstotliwości FM, oferuje kierowcom dwie przydatne funkcjonalności - prowadzenia rozmów telefonicznych za pomocą głośników samochodowych oraz możliwość odtwarzania muzyki na telefonie bądź na pendrivie.

Urządzenie jest kompatybilne z większością nośników plików Audio/Video. Poza podstawowym kablem audio AUX i 3.5mm złączem – współpracującym z większością sprzętów, posiada także łącze USB – przeznaczone na pendrive’a oraz czytnik kart pamięci SD/MMC. Poza standardową funkcją transmitera, urządzenie może służyć także jako zestaw głośnomówiący, dzięki wbudowanej opcji Bluetooth. Dodatkowym udogodnieniem jest dołączony do urządzenia pilot, który pozwala w łatwy sposób sterować jego funkcjami.

Transmiter jest dostępny w czarno-srebrnej kolorystyce w sugerowanej cenie 150zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto