A A A

Zestaw słuchawkowy Hitz MA350 od Creative

21 maja 2013, 10:39
Zestaw słuchawkowy Hitz MA350 od Creative

Marka Creative przedstawia kolejną, po głośniku Airwave, premierę – douszne słuchawki Hitz MA350, dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA350 cechuje się budową zapewniającą izolację akustyczną, dzięki czemu do użytkownika korzystającego ze słuchawek, nie docierają zewnętrzne hałasy. Płaski kabel o długości 1,2 metra zakończony 4-stykową pozłacaną wtyczką 3,5 milimetra, dzięki swej nieplączącej się konstrukcji, ogranicza szumy kontaktowe, poprawiając tym samym jakość dźwięku docierającego do uszu słuchacza. Dźwięk wysokiej jakości oraz wzmocnione basy zapewniają przetworniki neodymowe o średnicy 9 milimetrów.

Creative Hitz MA350 stworzony został z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych, dlatego też nie tylko daje możliwość słuchania muzyki czy odtwarzania plików video na smartfonach, ale wspiera również podstawową funkcję tego typu urządzeń, a zatem rozmowy telefoniczne. Najnowszy zestaw słuchawkowy Creative wyposażony został w ergonomiczny mikrofon wbudowany w kabel słuchawek. Obsługiwany jest on jednym przyciskiem, pozwalającym na odbieranie i kończenie połączeń, a także na sterowanie muzyką odtwarzaną na smartfonach czy tabletach, niezależnie od systemu operacyjnego, z którego korzystają.

Słuchawki Hitz MA350 dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych: czerwono-białej, czerwono-czarnej, zielono-białej i niebiesko-czarnej. W zestawie znalazły się również 3 pary wkładek dousznych w rozmiarach S, M i L.

Zestaw słuchawkowy dostępny będzie w czerwcu 2013 roku. Jego cena wyniesie 159 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto