A A A

Zewnętrzna nagrywarka Blu-ray na USB

30 kwietnia 2012, 08:35
Zewnętrzna nagrywarka Blu-ray na USB

Firma Platinet wprowadziła do oferty zewnętrzną nagrywarkę BD-R P-600 USB, która zapisuje płyty BD-R z prędkością 6x, 24x CD-ROM/RW, 8/6x DVD ± R, DL.

Ponieważ netbooki są przeznaczone do ultra-mobilności, nie są one zazwyczaj wyposażone w napędy dysków optycznych, które zazwyczaj mogą być potrzebne do rozruchu/lub instalacji oprogramowania z dysku CD, DVD, BD-R. Korzystanie z zewnętrznej nagrywarki rozwiązuje ten problem.

Nagrywarka zewnętrzna Platinet P-600 to lekki (waży poniżej 0,3 kg) przenośny napęd dysków optycznych, o grubości 14,5mm. Producent zapewnia, że można z niego korzystać dosłownie w każdym miejscu: w kawiarni, w samolocie lub na ławce w parku. Zewnętrzna nagrywarka Platinet BD-R P-600Slim została zaprojektowana, aby uwolnić się od kabli zasilających. Nie trzeba już być w biurze, by nagrywać na płyty BD-R & CD & DVD. Jako źródło zasilania wystarczy 1 port USB.

Sugerowana cena detaliczna brutto to 499,00 zł


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy w słusznej sprawie
16 lutego 2019
Po nietypowe rozwiązanie sięgnął szwajcarski rząd. Świadomie zaprosił do ataku profesjonalnych hakerów, który mają „przetestować”...


Google stworzy własne procesory
15 lutego 2019
Google poszukuje inżynierów do projektu gChips – zatrudnione osoby mają zajmować się produkcją i projektowaniem autorskich układów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto