A A A

Zgrupowanie na Instagramie

22 października 2019, 16:05
Trwają testy tematycznego porządkowania kont na platformie fotograficznej.
Zgrupowanie na Instagramie

Technologiczna blogerka Jane Manchun Wong, która specjalizuje się w śledzeniu zmian zachodzących w kodach źródłowych najpopularniejszych aplikacji i platform społecznościowych odkryła kolejne modyfikacje w algorytmie Instagrama. Tym razem apka ma zostać ulepszona o funkcje pozwalające na uporządkowanie wyświetlanych na stronie głównej kont osób, które obserwujemy. Jak zauważyła Jane Wong, do standardowego widoku wszystkich śledzonych użytkowników dołączą takie opcje, jak podgląd kont najczęściej pojawiających się na stronie głównej; wyświetlanie osób, z którymi przeprowadzamy najmniej interakcji; podział według użytkowników najczęściej umieszczających treści w aplikacji, etc.

Takie grupowanie obserwowanych kont ma pomóc w porządkowaniu naszej strony głównej oraz wypracowaniu sobie systemu śledzenia najbardziej interesujących nas treści. Konta osób o podobnej tematyce także mają być odpowiednio grupowane w oddzielną kategorię i wyświetlane w tej właśnie formie. W ten sposób łatwiej będzie zdecydować, które konta nadal chcemy śledzić, z których zrezygnować, a które oglądać częściej i prowadzić z nimi więcej interakcji. Póki co ta modyfikacja jest w fazie testów i nie ma żadnych oficjalnych informacji na temat jej globalnego wdrożenia w życie.

fot. Jane Manchun Wong (Twitter)

 


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
6G według Samsunga
16 lipca 2020
Koreański producent elektroniki ma własną wizję sieci łączności kolejnej generacji.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto