A A A

Zimowe rękawiczki dla posiadaczy smartfonów i tabletów

23 listopada 2012, 08:39
Zimowe rękawiczki dla posiadaczy smartfonów i tabletów

Scenka z życia każdego gadżetomaniaka: zima, przystanek autobusowy, -10 stopni C, i nagle… rozbrzmiewa dźwięk telefonu. Nadchodzi moment, gdy trzeba wybrać; zdjąć ciepłe rękawiczki, odebrać telefon i odmrozić sobie ręce albo…

Od niedawna na polskim rynku dostępne są rękawiczki iGlove, które umożliwiają korzystanie ze smartfonów, tabletów i czytników e-booków. Specjalna technologia pozwala na przewodzenie ładunku elektrycznego z dłoni na urządzenie z ekranem dotykowym. Jest to niezmierne wygodne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie lubią żadnych ograniczeń i nie chcą rozstawać się ze swoim sprzętem również na dworze.

Producentem rękawiczek iGlove jest firma YO! W swojej ofercie posiada rękawiczki zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Cena jednej pary to około 10 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto