A A A

Zmiana utworów w YouTube Music jeszcze łatwiejsza

16 lipca 2020, 10:30
W popularnej aplikacji muzycznej pojawiła się nowa funkcja.
Zmiana utworów w YouTube Music jeszcze łatwiejsza

Wystarczy przesunąć palcem

Niektórzy użytkownicy YouTube Music zgłosili w serwisie Reddit, że pojawiła się u nich nowa funkcja. Od teraz, jeżeli chcą zmienić utwór, wystarczy, że przesuną palcem po okładce albumu. Według nich funkcja jest łatwa w obsłudze i wygodna.

Google wprowadza tę opcję w swojej aplikacji stopniowo, co oznacza, że jeszcze nie wszyscy użytkownicy mogą z niej korzystać.

 

Funkcja dobrze znana

Zmiana utworów poprzez przesunięcie palcem to jednak nie nowość. Funkcja ta występowała także w innych aplikacjach muzycznych, takich jak Spotify czy Google Play Music (która jest poprzednikiem YouTube Music).

 

Aplikacja wciąż rozwijana

To kolejna już nowość w muzycznym programie Google'a. W ostatnim czasie wprowadzono w nim nowe funkcje, które kończą przejście z Google Play Music do YouTube Music. To m.in. odświeżony interfejs, funkcja pokazywania tekstu utworów i nowa karta Eksploruj.

fot. Eodeyn – Pixabay


Dominika Gorgosz
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto