A A A

Zmodernizowane wersje Toughbooków od Panasonic

17 lipca 2013, 13:59
Zmodernizowane wersje Toughbooków od Panasonic

Panasonic zaprezentował zmodernizowane wersje dwóch wytrzymałych komputerów przenośnych z serii Toughbook. Modele CF-19 oraz CF-31 zyskały nowe podzespoły i zostały dostosowane do obsługi systemu operacyjnego Windows 8 Pro.

Panasonic Toughbook CF-19, ważący jedynie 2,3 kilograma, został wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Core i5-3340M vPro o częstotliwości 2,7 GHz (3,4 GHz) i układ graficzny Intel HD 4000. Dysponuje także wyświetlaczem LCD o przekątnej 10,1 cala osiągającym jasność do 6 500 cd/m2 oraz mechanizmem obrotowym, który pozwala na łatwe przekształcenie komputera w tablet. Urządzenie w zależności od potrzeb użytkowników może być wyposażone w ekran dotykowy lub opcję Dual Touch. Dodatkowo notebook zapewnia nawet do 10 godzin wydajnej pracy na baterii bez konieczności ładowania.

Zmodernizowany Toughbook CF-31 będzie dostępny w dwóch wersjach sprzętowych. W wariancie podstawowym zostanie wyposażony w ten sam procesor i układ graficzny, co CF-19. Osoby, które zdecydują się na wybór wersji zaawansowanej otrzymają urządzenie z bardziej wydajnym procesorem Intel Core i5-3380M vPro o częstotliwości 2,9 GHz (3,6 GHz) i kartą graficzną AMD Radeon HD 7750M. W połączeniu z 13,1-calowym monitorem oferującym obraz o jasności do 1 200 cd/m2 zapewni to użytkownikom wyższą jakość wyświetlanego obrazu oraz szybszą pracę urządzenia.

Na polskim rynku urządzenia będą dostępne u Autoryzowanych Partnerów Panasonic od września 2013 w sugerowanych cenach:

• Toughbook CF-19 – od 17 900 zł netto;

• Toughbook CF-31 – od 19 900 zł netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto