A A A

Znamy cenę pierwszego dwurdzeniowego smartfona

20 grudnia 2010, 14:19
Znamy cenę pierwszego dwurdzeniowego smartfona

Przed weekendem informowaliśmy o pierwszym na świecie smartfonie z dwurdzeniowym procesorem. Znamy już cenę tego urządzenia.

Przypomnijmy: najsilniejszym punktem najnowszego telefonu LG Optimus 2X będzie dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. Premierę telefonu w kraju producenta zapowiedziano na styczeń. Wygląda jednak na to, że pierwszym krajem, w którym Optimux 2X pojawił się w sklepie internetowym jest… Szwecja. Sklep cdon.se oferuje urządzenie w ramach przedsprzedaży za 4999 kr, czyli około 2200 złotych.

LG Optimus 2X pozwoli na oglądanie oraz nagrywanie materiałów wideo w standardzie 1080p, które będzie można swobodnie przesyłać do urządzeń wyposażonych w technologię DLNA. Żyroskop i akcelerometr pozwolą natomiast na wykorzystywanie telefonu jako przenośnej konsoli do gier. Telefon wyposażono także w dwie kamerki (do nagrywania wideo oraz rozmów w sieci 3G), port Micro-USB oraz baterię 1500mAh.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto