A A A

Znamy pierwsze szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy Note 20

5 lutego 2020, 14:30
Choć nie zadebiutował jeszcze pierwszy tegoroczny flagowiec Samsunga, już pojawiają się spekulacje dotyczące kolejnego.
Znamy pierwsze szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy Note 20

Wciąż czekamy na premierę Samsunga Galaxy S20, ale już teraz wciekły informacje o Galaxy Note 20 – kolejnym tegorocznym flagowcu firmy. Jego wejście na rynek planowane jest kilka miesięcy po marcowym debiucie S20.

Głównym atutem nowego Note ma być ekran typu Fine Tuned o odświeżaniu 120 Hz. Autorzy przecieków nie są przy tym zgodni, dla jakich rozdzielczości taka częstotliwość rzeczywiście będzie osiągalna. Choć Ice Universe (konto na Twitterze ujawniające przecieki technologiczne) twierdzi, że będzie to możliwe dla rozdzielczości natywnej, to pojawiają się też pogłoski, że w rzeczywistości osiągnięcie takiego odświeżania ma być możliwe tylko dla rozdzielczości Full HD+.

Możliwe jest też zastosowanie rozwiązania adaptacyjnego, dopasowującego częstotliwość odświeżania do wyświetlanych aktualnie treści. Note 20 najprawdopodobniej nie będzie pierwszym telefonem z ekranem 120 Hz, bo przeskok ma być wykonany już przy okazji S20. Marcowa premiera może więc być dla Samsunga okazją do wyciągnięcia cennych wniosków.

fot. Samsung (poprzedni telefon z rodziny Note)


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto