A A A

Znamy wygląd HTC U12

5 stycznia 2018, 10:00
Portal SuggestPhone opublikował pierwszą grafikę przedstawiającą przedni panel nowego smartfonu tajwańskiego producenta.
Znamy wygląd HTC U12

Po premierze HTC U11+, który jako pierwszy model tej marki posiada ekran 18:9 i cienkie ramki, przyszedł czas na pierwsze przecieki na temat tajwańskiego konkurenta z Galaxy S9 i Huaweia P20.

Grafika, którą opublikował portal SuggestPhone, ukazuje jedynie przedni panel, który ma całkowicie gładką powierzchnię, bez żadnych widocznych, wyróżniających się elementów. Widać również, że szkło pokrywające ekran będzie zaokrąglone na krawędziach.

Można przypuszczać, że ponad 80 proc. powierzchni przedniego panelu będzie wypełnione przez wyświetlacz (4K 18:9), co wiąże się z tym, że czytnik linii papilarnych zostanie przeniesiony na tył. Według źródła, HTC U12, tak jak poprzednik, nie będzie posiadał złącza słuchawkowego.

Najnowsze przecieki mówią także o modelu ze średniej półki, który zostanie wkrótce zaprezentowany przez HTC. Smartfon o oznaczeniu Ocean Harmony ma być uzbrojony w układ Snapdragon 652, 4 GB pamięci RAM i 6-calowy ekran o proporcjach 18:9.

Foto: /SuggestPhone


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto