A A A

Zotac VR Go – wirtualna rzeczywistość w plecaku

29 listopada 2016, 14:30
ZOTAC zaprezentował całkowicie nowy, mieszczący się w plecaku system wirtualnej rzeczywistości - ZOTAC VR GO. Po raz pierwszy pokazany na targach Computex 2016, teraz oferuje zwiększoną wydajność i wytrzymałość.
Zotac VR Go – wirtualna rzeczywistość w plecaku

ZOTAC VR GO - to naprawdę przenośny system wirtualnej rzeczywistości. Zbudowany z należytą dbałością o każdy detal, poczynając od platformy sprzętowej po komfortowe wykończenie. VR GO zapewnia wysoką wydajność dzięki zastosowaniu karty graficznej NVIDIA GeForce GTX 1070 oraz procesora Intel Core i7. Inteligentna konstrukcja i skuteczne chłodzenie pozwoliły pozbyć się ograniczeń dotyczących czasu pracy, a także zmniejszyć hałas do minimum. Plecak posiada zabezpieczające paski na piersi i talii, dzięki czemu użytkownicy mogą swobodnie poruszać się po wirtualnych światach.

Na długość pracy VR GO wpływają dwie główne cechy konstrukcyjne:

- obecność dwóch wymiennych baterii, które pozwalają nawet na 2 godziny ciągłego działania;

- zmiana baterii bez wyłączania systemu, która otwiera możliwości dla niemal nieograniczonego czasu pracy. Ładowanie akumulatorów odbywa się za pomocą dostarczanej w zestawie stacji dokującej. Ponadto, dzięki zastosowaniu diod LED, użytkownicy mogą z łatwością monitorować poziom naładowania baterii.

Zazwyczaj systemy umieszczane są w pewnej odległości od użytkownika. VR GO łamie tę tradycję i wyznacza nowy standard dla urządzeń przenośnych. Aby zapewnić odpowiedni poziom komfortu, wytwarzane ciepło wydmuchiwane jest z dala od użytkownika, a specjalne kanały wentylacyjne pokrywające plecak, chłodzą plecy, pozwalając ciału oddychać nawet podczas dłuższych sesji.

Równomierny rozkład ciężaru komponentów systemu, jak również zastosowanie piankowego wypełnienia oparcia pleców oraz pasków na ramiona pozwoliło uzyskać ergonomiczny komfort.

Plecak VR GO - to kolejny krok w kierunku zapewnia efektu całkowitego zanurzenia w wirtualnej rzeczywistości, którą można obsługiwać nie tylko jako platformy mobilnej, ale także jako kompletny zamiennik stacjonarnego Mini PC, co czyni ten produkt idealnym rozwiązaniem dla zastosowaniach domowych, komercyjnych i przemysłowych. VR GO posiada preinstalowany systemem operacyjny Windows 10 Home i jest gotowy do pracy natychmiast po rozpakowaniu. Tradycyjnie, tak jak wszystkie Mini PC, także ZOTAC ZBOX VR GO pozwala na łatwą i szybką modyfikację dysku i pamięci.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto