A A A

Zotac wprowadza platformy AMD serii A drugiej generacji

15 listopada 2012, 09:57
Zotac wprowadza platformy AMD serii A drugiej generacji

Zotac International zaprezentował platformy mini-ITX A75-ITX WiFi serii B oraz A55-ITX WiFi serii B.

Nowe platformy z gniazdem FM2 umożliwiają użytkownikom wykorzystanie mocy najnowszych APU AMD drugiej generacji opartych o architekturę Trinity oraz procesorów graficznych z serii AMD Radeon HD 7000 dla uzyskania doskonałej synergii CPU i GPU w kompaktowej formie mini-ITX.

- APU AMD 2-giej generacji serii A tworzą idealne połączenie z naszymi platformami A75-ITX WiFi serii B i A55-ITX WiFi serii B. Format mini-ITX pozwala zachować naszym systemom kompaktowe rozmiary, podczas gdy APU AMD drugiej generacji serii A zapewnia odpowiednią wydajność do grania przy pomocy zintegrowanego układu graficznego AMD Radeon HD 7000 - powiedział Carsten Berger, dyrektor marketingu Zotac International.

Zotac A75-ITX WiFi serii B i A55-ITX WiFi serii B to możliwości rozbudowy porównywalne z klasycznymi komputerami typu desktop, upakowane w kompaktowej formie mini-ITX. Do dyspozycji użytkowników są porty SATA i USB, złącze PCI Express x16, zintegrowane łącza Gigabit, 802.11n WiFi oraz Bluetooth 4.0, które pozwalają platformom ZOTAC A75-ITX WiFi serii B i A55-ITX WiFi serii B błyskawicznie łączyć się z siecią za pomocą kabla jak i bezprzewodowo.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Spotify na iOS-a w nowym wydaniu
28 lutego 2020
Z odświeżonej apki mobilnej Spotify można korzystać w urządzeniach z systemem iOS. Jest znacznie lepsza niż poprzednia wersja.


Narasta spór rządu USA z Huawei
28 lutego 2020
Trwa konflikt na temat bezpieczeństwa cybernetycznego pomiędzy administracją rządu USA w firmą Huawei. Nie pomagają próby dyplomatycznego...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto