A A A

Zrób sobie lampkę LED

22 czerwca 2020, 12:30
Czy na stoliku nocnym, czy w garażu, oświetlenie może cieszyć oko i zaskakiwać.
Zrób sobie lampkę LED

Frajda dla majsterkowiczów

Lampki LED, które pozwalają uzyskać wielorakie konfiguracje, są znane od dawna. Nie znaczy to, że producenci poprzestali na początkowym pomyśle – oprócz zmian natężenia oświetlenia, jego kolorystyki czy wprowadzenia możliwości pulsacji w rytm ulubionej muzyki wymyślają coraz to nowe opcje dostarczania światła sterowanego przez Bluetooth lub Wi-Fi.

Kolejnym ciekawym zestawem jest zawierający 11 bloków świetlnych układ Yescom, który spodoba się szczególnie osobom lubiącym majsterkować i nieustannie zmieniać elementy otoczenia.

Lampki Yescom ustawione na ścianie

 

Zbuduj sobie latarenkę

Zestaw z rodzaju „zrób to sam" składa się z 11 elementów i podstawki. Bloki świetlne można łączyć według upodobań i budować małe latarnie w różnej formie. Lampką Yescom można sterować za pomocą komend głosowych – jest ona kompatybilna z asystentami Alexa Amazonu i Google Home. Obsługa gadżetu drogą głosową odbywa się za pomocą smartfona lub wspomnianych czujników głosu.

Sterowanie lampkami DIY

Sterować można nie tylko kolorem światła i natężeniem barwy (16 mln kolorów do wyboru oraz 3 tryby kolorystyczne), ale też ustawieniami włączania i wyłączania. Można np. zdecydować, że lampka będzie reagowała danym oświetleniem na komendę głosową albo wejście użytkownika do pokoju.

Gadżet jest do kupienia na platformie Amazon w cenie ok. 200 dolarów z przesyłką.

fot. Yescom


Paula Jeziorska
Tagi: gadżety, LED
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Hakerzy zaatakowali media
31 lipca 2020
Od co najmniej 3 lat hakerzy włamują się do portali informacyjnych. Na celownik wzięli też media w Polsce.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto