A A A

aleSeriale nowy serwis WP

11 sierpnia 2009, 15:35
Lubisz seriale, chciałbyś od czasu do czasu o nich poczytać? Możesz zerknąć na nowy serwis ze stajni Wirtualnej Polski - aleSeriale. Na łamach witryny znajdziesz bazę informacji o ponad 900 polskich serialach.
aleSeriale  nowy serwis WP

Co można znaleźć na temat swoich ulubionych tytułów? Dokładny opis serialu, zdjęcia, newsy, charakterystykę sezonów, odcinków i bohaterów.

– Naszym celem było wypełnienie niszy w polskim internecie poprzez wyodrębnienie z witryny film.wp.pl serwisu całkowicie poświęconego serialom. Jest on skierowany do nowej generacji użytkowników – fanów seriali w pełnym tego słowa znaczeniu. Dotychczas korzystali oni z portali zagranicznych, w to miejsce chcemy zaoferować im profesjonalny produkt, którego atutem są m.in. informacje o polskich serialach – mówi Monika Piątek, koordynator serwisu Film.

Ponadto na łamach witryny przygotowano liczne quizy, turnieje, pojedynki oraz konkursy z nagrodami. Ciekawostką jest także dział 100 pytań do..., gdzie czytelnik może zadać dowolne pytanie związane z tematyką serialową i otrzymać na nie odpowiedź. Warto także wspomnieć o sekcji Multimedia, w której witryna gromadzi liczne zwiastuny oraz zdjęcia z planów filmowych.

Źródło: WP


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto