A A A

e-Książki Microsoft Press za darmo!

23 lutego 2009, 14:40
Z okazji 25-lecia działalności wydawnictwa Microsoft Press, gigant z Redmond udostępnił za darmo elektroniczne wydania dwóch obszernych publikacji, z których jedną jest kompendium wiedzy na temat Windows Vista pt. "Windows Vista Resource Kit 2nd Edition".
e-Książki Microsoft Press za darmo!

Darmowe publikacje udostępnione są w popularnym formacie PDF, do ich odczytu niezbędne jest wcześniejsze zainstalowanie czytnika Adobe Reader (lub innego, zgodnego z nim programu).

Oprócz ww. publikacji pt. "Windows Vista Resource Kit, 2nd Edition" Microsoft udostępnił także nie lada gratkę dla programistów: "Microsoft Visual C# 2008 Express Edition: Build a Program Now!". Aby stać się posiadaczem którejkolwiek z wymienionych (albo obu) publikacji, wystarczy zarejestrować się na stronie, która otworzy się w przeglądarce po kliknięciu ww. odnośnika w tytule książki. Do rejestracji wymagane jest posiadanie konta Live ID – takie konto mają już użytkownicy jakichkolwiek innych usług z grupy Windows Live oraz użytkownicy komunikatora MSN Messenger.

Źródło: Microsoft


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto