A A A

flexFORM - nowoczesna drukarka 3D

2 listopada 2014, 10:00
flexFORM to drukarka 3D, stworzona z myślą o prostocie obsługi. Zgodnie z teorią plug&print, wystarczy uruchomić urządzenie i rozpocząć drukowanie wybranego modelu z podanym filamentem. Dołączony 7” tablet zapewnia szybki dostęp do podstawowych funkcji.
flexFORM - nowoczesna drukarka 3D

Zastosowanie wysokiej jakości podzespołów i trwałej metalowej obudowy umożliwia osiągnięcie wysokiej jakości wydruków oraz zwiększa niezawodność urządzenia. Smukłe kształty obudowy pokreślono perforacją przepuszczającą subtelne podświetlenie LED.

Obsługa drukarki jest prosta i nie wymaga fachowej wiedzy. flexFORM nie wymaga składania - urządzenie jest gotowe do działania od razu po wyjęciu z pudełka. Intuicyjny interfejs pozwala rozpocząć proces drukowania w kilka sekund korzystając dowolnie z tabletu lub komputera. Dla zaawansowanych użytkowników przewidziano zaawansowane opcje, dzięki którym można wprowadzić dowolne wartości parametrów druku.

Cena drukarki w przedsprzedaży wynosi 5999 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Facebook dla biznesu
16 października 2019
Platforma społecznościowa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób prowadzących małe firmy.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto