A A A

iBOX Ghost - mysz dla graczy za 55 zł

29 sierpnia 2012, 15:40
iBOX Ghost - mysz dla graczy za 55 zł

Firma iBOX prezentuje nową msz dla graczy o nazwie Ghost. Czym wyróżnia się ten produkt?

W myszy zastosowano sprawdzone rozwiązanie w postaci dwóch dodatkowych przycisków, które można obsługiwać kciukiem. Kolejne dwa przyciski znajdują się za rolką i służą do zmiany rozdzielczości DPI. Dostępne tryby działania to: 400, 1200, 2000 i 3200DPI. Ghost łączy się z komputerem przy pomocy 2 metrowego, oplecionego ( w celu zapobiegania uszkodzeń) kabla USB. Niewątpliwym atutem komputerowego gryzonia jest wewnętrzna pamięć. Dzięki niej można przypisać swoje skrypty do konkretnych przycisków i zapisać je w urządzeniu. W ten sposób unikamy konieczności ponownej konfiguracji, za każdym razem gdy podłączamy ją do nowego komputera. Z Ghosta mogą korzystać zarówno osoby prawo jak i leworęczne.

Optyczna mysz Ghost firmy iBOX przyciąga uwagę nowoczesnym kształtem. Charakteru dodaje jej niebieskie podświetlenie. Całość jest średniej wielkości co pozwala na swobodne ułożenie ręki, a dzięki dobremu wyważeniu nawet dłuższe korzystanie z Ghosta nie męczy dłoni.

Od konkurencji odróżnia ją kilkukrotnie niższa cena - produkt firmy iBOX można bowiem kupić już za około 55 zł.


Jakub Płaza / Informacja Prasowe
jakub.plaza@firma.interia.pl
Tagi: gry, sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto