A A A

iPad 2 ma problemy z wyświetlaczem

14 marca 2011, 10:31
iPad 2 ma problemy z wyświetlaczem

W sieci zaczęły pojawiać się doniesienia od świeżych nabywców najnowszych iPadów. Według części z nich w niektórych egzemplarzach iPada 2 występują problemy z wyświetlaczem.

W sumie pojawiają się dwa rodzaje problemów. Pierwszym z nich jest występowanie na wyświetlaczu żółtych plamek, które jednak znikają po kilku dniach używania urządzenia. Druga, poważniejsza przypadłość to prześwitywanie podświetlenia ekranu po bokach urządzenia. Przez to, przykładowo w trakcie oglądania filmów, można dostrzec na wyświetlaczu duże, jasne pola. Co ciekawe, ten sam problem występuje również w pierwszej generacji iPadów, jednak nikt do tej pory nie zwrócił na to większej uwagi.

W trakcie trzech pierwszych dni sprzedaży iPada 2 w Stanach Zjednoczonych sprzedano około 500 tysięcy egzemplarzy tego urządzenia (dane analityków). W chwili obecnej wyczerpano niemal całe zapasy w tym kraju.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto