A A A

iPad 3 dopiero w 2012 roku ?

16 sierpnia 2011, 15:17
iPad 3 dopiero w 2012 roku ?

Osoby powiązane z dostawcami Apple’a donoszą, iż firma z Cupertino ze względu na problemy związane z ograniczonymi możliwościami produkcyjnymi prawdopodobnie przełoży premierę swojego słynnego cacka na przyszły rok.

Firma ma podobno spore problemy związane z wyprodukowaniem odpowiedniej ilości ekranów o wysokiej rozdzielczości. Według początkowych założeń w 3 kwartale 2011r. ujrzeć światło dzienne miało od 1,5 do 2 mln iPadów 3. Na czwarty kwartał zaplanowano wyprodukowanie około 6 mln tabletów. Produkcja napotkała jednak na poważne problemy, i praktycznie pewny jest już fakt, że Apple nie uda się zrealizować swoich wcześniejszych planów. Ekrany w nowych iPadach o rozdzielczości 2 048 x 1 536 pikseli nie są łatwe do wyprodukowania. To właśnie problemy techniczne związane z ich wytworzeniem są prawdopodobnie główną przyczyną odpowiedzialną za znaczne spowolnienie produkcji.

Apple obawia się, iż po tegorocznej premierze nie będzie w stanie dostarczyć wystarczającej ilości iPadów 3, odpowiadającej popytowi , dlatego też w celu uniknięcia ogromnej wpadki być może zaasekuruje się zmianą terminu premiery na wiosnę 2012roku.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto