A A A

iPhone 6 trafił do sprzedaży

19 września 2014, 07:05
19 września to premiera nowych iPhone'ów. Telefony można kupić w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Australii, Francji, Hong Kongu i Japonii. Co z Polską?
iPhone 6 trafił do sprzedaży

W drugim rzucie - od 26 września - smartfony pojawią się w Belgii, Finlandii, Danii, Irlandii, Norwegii, Hiszpanii, Luksemburgu, Portugalii, Nowej Zelandii, Rosji, Szwecji, Szwajcarii, Turcji i Tajwanie. Dzień później, telefony zawitają również w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Co z Polską? Według nieoficjalnych informacji  serwisu Makoweabc.pl, iPhone 6 pojawi się w Polsce 3 października. Model iPhone 6 16 GB miałby kosztować 2949 zł, a iPhone 6 Plus 3399 zł. Modele 64 GB miałyby kosztować kolejno 3399 zł i 3849 zł.

Co potrafią nowe telefony?

O wszystkich nowościach oferowanych przez iPhone'a 6 i iPhone'a 6 Plus piszemy w tym miejscu.

Czy warto?

To trudne pytanie. I wiele zależy od tego, co sądzimy o poprzednich produktach Apple. Pierwsze recenzje amerykańskich mediów oraz blogerów były bardzo pozytywne. Głównie chwalono większy ekran. Dla kogoś, kto ma duży smartfon z Androidem - to nie nowość.

Współczujemy natomiast osobie, która kupiła telefon i... No właśnie, sami zobaczcie poniżej:


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto