A A A

iPhone 6s będzie miał lepszy Touch ID

16 lutego 2015, 10:50
​Pojawiają się kolejne nieoficjalne informacje dotyczące kolejnego iPhone'a. Jak będzie wyglądał nowy smartfon Apple?
iPhone 6s będzie miał lepszy Touch ID

Ming-Chi Kuo, analityk KGI Securities, przekonuje, że nowy iPhone będzie zaopatrzony w ulepszony czytnik linii papilarnych Touch ID. Ze względu na rosnącą popularność systemu płatności Apple Pay, ulepszony Touch ID będzie cechował się mniejszą liczbą błędnych odczytów.

Mało prawdopodobne, by firma Apple zdecydowała się już w najbliższych generacjach na umieszczeniu czytnika Touch ID bezpośrednio w ekranie smartfona. Wyświetlacz musiałby być bowiem wykonany z odpornego na zarysowania materiału, np. szkła szafirowego, który znacznie podniósłby cenę telefonu.

Analitycy KGI Securities przewidują, że zapotrzebowanie na czujniki biometryczne w drugim kwartale bieżącego roku wzrośnie o 77 proc.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościWrażliwy Bluetooth
21 lutego 2020
Błędy w mikroczipach zagrażają wielu urządzeniom medycznym, łącznie z rozrusznikami serca – twierdzą naukowcy z uniwersytetu w Singapurze.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto