A A A

iPhone 8 na pierwszych zdjęciach

27 czerwca 2017, 14:30
OnLeaks udostępnił na Twitterze dwa zdjęcia, które przedstawiają nowego iPhone'a.
iPhone 8 na pierwszych zdjęciach

Wygląd urządzenia pokrywa się na każdej płaszczyźnie z wcześniejszymi renderami i szkicami. Urządzenie będzie posiadało obudową wykonaną z dwóch szklanych paneli i stalowej ramki. Potwierdził się także kształt smartfonu, który będzie bardzo podobny do poprzednika, jednak znacznie zmieni się zagospodarowanie przestrzeni z przodu.

OnLeaks zapewnia, że jest posiadaniu całej galerii zdjęć nowego iPhone'a, co ma potwierdzać udostępniony screenshot. Wkrótce możemy spodziewać się więc kolejnych fotografii.

Według informacji opublikowanych przez iDropNews, iPhone 8 ma dostać znacznie większy ekran niż poprzednik, jednak zredukowanie grubości ramek do minimum ma skutkować jedynie nieznacznym wzrostem gabarytów. Telefon ma być wyposażony w wydajny układ A11 Fusion (wykonany w 10-nanometrowym procesie technologicznym) i ekran OLED od Samsunga.

Foto: /OnLeaks


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto