A A A

iPhone 8 ze szkła?

5 grudnia 2016, 13:30
Wicedyrektor Lenovo, na swoim profilu w jednym z portali społecznościowych opublikował post mówiący o tym, że iPhone 8 będzie miał plecki wykonane ze szkła.
iPhone 8 ze szkła?

Nie wiadomo skąd wicedyrektor dysponuje taką informacją, ale ze względu na rangę tej osoby, można przypuszczać, że jest ona prawdziwa.

Oprócz tego, są istotne powody, dla których taka zmiana wzornictwa ma sens. Przede wszystkim, smartfony Apple regularnie zmieniają styl i po trzech bardzo podobnych generacjach, przyszedł najwyższy czas na odświeżenie wizerunku. Poza tym, z metalową obudową dużo ciężej o bezprzewodowe ładowanie, a ta funkcja niemal na pewno pojawi się w przyszłorocznym flagowcu firmy z z Cupertino.

Więcej szczegółów poznamy zapewne dopiero w przyszłym roku. Premiera ósmej generacji iPhone'a jest zapowiadana na wrzesień 2017.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto