A A A

iPhone zablokwany na... 47 lat

8 marca 2018, 07:05
2-letni chłopiec bawił się iPhonem matki, wpisując losowe cyfry na klawiaturze odblokowywania ekranu. Efekt? Zablokował telefon mamy na... 47 lat.
iPhone zablokwany na... 47 lat

Właścicielka zablokowanego iPhone'a udała się ze swoim urządzeniem do punktu Apple, jednak tam została poinformowana, że jedyne rozwiązanie to przywrócenie go do ustawień fabrycznych, albo odczekanie wspomnianego czasu. Oznacza to, że może nie odzyskać żadnych plików ani kontaktów.

Urządzeniach opartych o iOS, za każdą nieudaną próbą odblokowania, czas po którym uzyskanie dostępu do systemu będzie możliwe wydłuża się.

 


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (3)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
11 marca 2018, 11:06
h0uek: No, raczej na pewno ta kobieta zdecydowała się na przywrócenie ustawień fabrycznych, bo nie wiadomo ile miała lat.  A jak tak miała z 50 lat? I teraz czekaj prawie drugie tyle na odblokowanie fona... Mogła by już tego nie dożyć :jezor: .
avatar
h0uek
10 marca 2018, 13:51
@dawidsab Ale to też kolejny punkt dla chmur z danymi, które w tym wypadku mogą być cudownym remedium na niefrasobliwość matki. Coś mi mówi, że bez względu na wszystko poszedł reset... :)
avatar
~Anonim
9 marca 2018, 10:16
Witam! Wniosek z tej historii taki, że nie powinno się dawać dzieciom do zabawy telefonów, ani żadnych tego typu urządzeń. Chyba, że mamy takie urządzenia, z których już nie korzystamy, to nawet jak dziecko coś popsuje/zablokuje, to strata nie będzie tak bolesna. P.S. Ciekawe, czy to się wydarzyło w Polsce? :oczy:
Najnowsze aktualnościGorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto