A A A

iPhone ze szklaną obudową i bezramkowym ekranem?

22 maja 2016, 14:00
Wszystko wskazuje, ze Apple poczeka z przełomowymi zmianami do 2017 roku. Jak donosi Apple Insider iPhone 8 może posiadać szklaną obudową i bezramkowym ekran.
iPhone ze szklaną obudową i bezramkowym ekranem?

Firma wyspecjalizowana w produkcji obudów do smartfonów (której klientem był m.in. Apple) zdradza, że iPhone z 2017 roku będzie wykonany w dużej mierze ze szkła. Znajdzie się ono również na tylnej części obudowy, gdzie przykryje metalowy korpus. Co ciekawe, wykonanie nawiązujące do 4s ma się pojawić tylko w jednym modelu nowej serii - czyżby producent planował wydanie smartfona z superwysokiej póki? To w nim mogłaby się znaleźć coraz częściej wspominana matryca OLED.

Inne źródło donosi, że Apple opatentował rozwiązania mające umożliwić ukrycie czytnika linii papilarnych, obiektywu kamerki oraz głośnika - bezpośrednio pod ekranem nowego modelu. Może to oznaczać, że producent zamierza zaprojektować urządzenie całkowicie pozbawione ramek.

Jeśli wierzyć plotkom, to wszystkie nowe rozwiązania zobaczymy dopiero w 2017 roku. Za kilka miesięcy poznamy natomiast iPhone'a 7, który ma być rozwinięciem ubiegłorocznego 6s.

Foto: Koncept/Yanko Design

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto