A A A

iPhone'y w Białym Domu?

8 kwietnia 2016, 10:00
Stany Zjednoczone są światowym liderem w wykorzystywaniu nowych technologii. Mimo to urzędnicy w Białym Domu wciąż używają podstarzałych smartfonów BlackBerry. Czy wkrótce się to zmieni?
iPhone'y w Białym Domu?

Prezydent Barack Obama pracuje nad rozwiązaniami, które zmodernizują i usprawnią korzystanie z nowych technologii przez cały amerykański rząd. Jest to zadanie szczególnie trudne jeżeli chodzi o Biały Dom. Anita Decker Breckendridge, zastępca szefa sztabu operacji w Białym Domu, poczyniła przygotowania do zmian. Jednym z najważniejszych będzie możliwość korzystania z iPhone'ów.

Już wkrótce pracownicy rządowi będą mogli korzystać z odpowiednio zabezpieczonych smartfonów Apple. Do tej pory nie było to możliwe. Prezydent Obama nadal korzysta ze specjalnie przystosowanego smartfona BlackBerry i prawdopodobnie ten stan rzeczy nie zmieni się przed końcem jego kadencji.

Ale być może przyszły Prezydent Stanów Zjednoczonych, będzie mógł już korzystać z iPhone'ów.

Zdjęcie główne pochodzi ze źródła: ©123RF/PICSEL


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto