A A A

iPhone’y z aparatami 12 Mpix

28 maja 2015, 12:00
Nieoficjalne źródła donoszą, że iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus mają być wyposażone w główny aparat o rozdzielczości 12 Mpix.
iPhone’y z aparatami 12 Mpix

Aparat 12 Mpix miał się znaleźć na wyposażeniu iPhone'a 6 i 6 Plus, ale wbrew naszym oczekiwaniom Apple znowu postawił na 8 Mpix. Nie należy postrzegać tego jako wady, ponieważ oba smartfony są w ścisłej fotograficznej czołówce, niemniej jednak pewien niedosyt pozostaje.

Chińskie źródła przekonują, że zniknie on wraz z premierą tegorocznych nowości, ponieważ modele 6s i 6s Plus będą wyposażone w matryce Sony o rozdzielczości 12 Mpix. Jakość zdjęć ma poprawić również dodanie białego subpiksela, co odczujemy przy wykonywaniu zdjęć po zmroku. Dostaniemy również szybszy autofokus.

Nowe iPhone'y poznamy we wrześniu.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto