A A A

iiyama - 22 calowy, biznesowy model z funkcją PIVOT

9 lipca 2012, 11:08
iiyama - 22 calowy, biznesowy model z funkcją PIVOT

Firma iiyama wprowadza na rynek nowy model monitora stworzonego z myślą o użytkownikach domowych i biurowych – B2280WSD.

iiyama B2280WSD to 22 calowy monitor stworzony do szerokiej gamy zastosowań biznesowych. Monitor wyposażono w szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu. Panel posiada stopkę z regulacją wysokości w zakresie 130 mm. Można przesuwać go o 170° w prawo i w lewo oraz obrócić o 90° w pionie do pozycji PIVOT (tryb portretowy). Funkcja ta jest szczególnie przydatna w pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

iiyama B2280WSD wyposażona jest w dwa 2 watowe głośniki stereo, analogowe złącze VGA i cyfrowe DVI. Funkcja ACR (Advanced Contrast Ratio) automatycznie reguluje kontrast i jasność obrazu. Im wyższy współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma mieć szczególne znaczenie w czasie obróbki grafik czy materiałów wideo.

Panel pracuje w rozdzielczości natywnej 1680x1050 (format obrazu 16:10). Jego czas reakcji wynosi 5 ms (czarny-do-czarnego), a poziom kontrastu ACR to 5 000 000:1. Zastosowanie matrycy z podświetleniem LEDowym to nie tylko rozwiązanie dające optymalną jakość obrazu, ale również dbające o nasz portfel – certyfikat TCO i Energy Star przyznane B2280WSD to potwierdzenie niskiego zapotrzebowania na energię.

Jego sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 799 PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościNowy patent Samsunga
8 kwietnia 2020
Koreański producent opatentował ekran, w którym zaokrąglone są wszystkie cztery boki.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto