A A A

myCV.pl - darmowy kreator CV

10 marca 2009, 13:16
Dzięki nowej witrynie myCV.pl tworzenie Curriculum Vitae jest bardzo proste, a efekt końcowy powinien zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Serwis pozwala opracować własne CV w przysłowiowe 5 minut.
myCV.pl - darmowy kreator CV

Internetowy kreator myCV.pl powstał z myślą o osobach poszukujących pracy, które chcą stworzyć CV w szybki i łatwy sposób. Celem strony jest maksymalne ułatwienie procesu tworzenia profesjonalnego życiorysu przy zachowaniu wszelkich wymogów stawianych temu jakże ważnemu dokumentowi.

Proces tworzenia wirtualnego CV został podzielony na kilka kategorii, w których oprócz podania podstawowych informacji o sobie, takich jak dane osobowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, osiągnięcia, umiejętności, znajomość języków i hobby, możemy wprowadzić dodatkowe materiały prezentujące nasze projekty, galerie i zdobyte certyfikaty. Po zakończeniu edycji, w której warto dodać również swoje zdjęcie, użytkownik ma możliwość zapisania dokumentu na dysku w formacie PDF, RTF, DOC, HTML lub TXT. Każdy zarejestrowany internauta otrzyma własny adres w postaci nazwauzytkownika.myCV.pl, który będzie prowadził do wirtualnego życiorysu. Przykładową wizytówkę można zobaczyć tutaj.

myCV.pl - darmowy krearor CV

Źródło: myCV.pl


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (4)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
jacektalin
4 lutego 2021, 16:37
Ja z kolei polecam zdecydowanie [url=https://bananacv.com/]bananacv.com[/url], bardzo intuicyjny kreator CV, są również darmowe jak i płatne szablony - do wyboru do koloru.
avatar
m.jasielska
24 marca 2020, 13:44
Ja z kolei polecam zobaczyć sobie możliwości Kreatora CV Employear.com, który to pozwala na naprawdę wiele. Ciekawe szablony, różne opcje formatowania, to tylko kilka możliwości, jakie oferuje :) https://www.employear.com/pl/kreator-cv [attachment=55072]
avatar
Kornelia
22 marca 2015, 13:59
Natrafiłam na stronkę www.kreator-cv.com - jest tam zbiór wszystkich kreatorów CV dostępnych w sieci. Jeśli ktoś nie wie jaki Kreator wybrać lub waha się w wyborze to może mu to stronka pomóc w decyzji. Plusem jest to że widać odrazu szablony jakie oferują :)
avatar
tomcy
24 marca 2014, 23:48
ja korzystalem z tego kreatora cv https://interviewme.pl ale szukam narzedzie ktora ktore oferje podobne szablony cv tylko w jezyku wloskim. ktos moze zna?
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto